مجله اینترنتی

شرایط وام خرید کالا برای بازنشستگان در سال ۱۴۰۱

وام

وام ۱۰۰ میلیونی با اقساط ۶۰ ماهه برای کارمندان ، حقوق بگیران و مستمری بگیران تامین اجتماعی – آن دسته از کارمندان و حقوق بگیران بانک رفاه کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از این مجموعه دریافت می‌کنند، امکان درخواست برای وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح «رفاه کالا» را دارند.

سقف وام خرید کالا چقدر است؟

اشخاصی که حقوق بگیر بانک رفاه هستند و شرایط لازم را دارند، در صورت افتتاح سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب این بانک، می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند.

سود وام خرید کالای باتک رفاه چقدر است؟

سود این تسهیلات ۱۵ درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۶۰ ماه می‌رسد. متقاضیان دریافت وام لازم نیست ضامن معتبر ارائه دهند زیرا تضمین برای این وام اعتبار شغلی است.

ضمنا کارمندان بانک رفاه تنها با ارائه فیش حقوق امکان دریافت این تسهیلات را دارند. لازم به ذکر است دریافت کنندگان این تسهیلات با این مبلغ تنها امکان خرید کالای ایرانی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک را دارند.

تسهیلات موضوع این طرح به منظور خرید کالای ایرانی از شرکت های تولیدی و توزیعی داخلی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … یا تعمیرات اساسی منزل پرداخت می شود . از مهم ترین مزایای این طرح آن است که بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب پرداخت می شود.

چه کسانی می توانند از وام خرید کالا بهره مند شوند؟

  • تمامی اشخاص حقیقی (حقوق بگیران) که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می کنند
  • مشتریان اختصاصی بانک و کارکنان و اقوام درجه یک ایشان (اقوام درجه یک شامل : پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند) در صورت داشتن درآمد مستقل و مشروط به ضمانت تسهیلات توسط مشتری اختصاصی (صاحب امتیاز تسهیلات)
  • کارکنان مشتریان مشمول بانکداری شرکتی در صورت انعقاد تفاهم نامه و قبول تعهد کسر اقساط کارکنان آنها از سوی مشتریان شرکتی
  • مستمری بگیران صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی که به دلیل نبود شعبه بانک رفاه کارگران در شهرستان محل اقامت ایشان ، حقوق خود را از سایر بانک ها دریافت می کنند.
  • دارندگان حساب سپرده بلندمدت یا افتتاح کنندگان حساب سپرده بلندمدت جدید و اقوام درجه یک آنها(اقوام درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند) در صورت داشتن درآمد مستقل ، با توثیق سپرده مذکور و با ضمانت تسهیلات توسط صاحب سپرده)
  • اعطای تسهیلات به متقاضیان طرح حاضر با ضمانت همکار شاغل بانک رفاه کارگران

اقساط وام خرید کالا چقدر است؟

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، مقدار هر قسط ۲ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۹۹۳ تومان است. کل سود تسهیلات ۴۲ میلیون و ۷۳۹ هزار و ۵۸۱ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۱۴۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۵۸۱ تومان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *